POLSKIE STRONY O GOLFIE

q
Strona zawiera spis odnośników do stron o golfie po polsku. Mam nadzieję że ułatwi  polskim miłośnikom golfa znalezienie ważnych i potrzebnych informacji na temat tej fascynującej gry.
Jeżeli masz uwagi lub chciałbyś dodać stronę do serwisu NAPISZ

SKLEPY GOLFOWE

              POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ SERWISU

 
Jeden z największych internetowych sklepów golfowych w Polsce z bardzo szeroką ofertą sprzętu. W ofercie zestawy oraz pojedyncze kije, torby wózki, buty, akcesoria golfowe i największy wybór używanych piłek (lake ball's). Atrakcyjne ceny i szybka realizacja zamówień.
4ENERGY  
Sklep ze sprzętem golfowym. Część większego portalu poświęconego sportowi rekreacji i turystyce masowej. Głównym celem portalu jest promowanie zdrowego trybu życia.
 
GIZMO GOLF  
Nieudolna próba stworzenia "sklepu" z nowym i używanym sprzętem do golfa.
GOLF ALLEGRO  
Internetowe aukcje sprzętu golfowego na stronie Allegro.
KIJE GOLFOWE
Internetowa oferta sprzętu golfowego.
MALT PRO SHOP
Internetowy sklep golfowy z pełną ofertą dla golfistów.
 
PREMIUM GOLF  
Ciekawy graficznie i profesjonalnie przygotowany sklep golfowy. Szeroka oferta kijów, piłek, toreb i wszystkiego co jest niezbędne golfiście. Duży wybór sposobu zapłaty za towar. Dewizą firmy Premium Golf jest "Bo najważniejsza jest pasja"
 
PRO GOLF POLSKA  
Mam nadzieję, że będzie to (sklep jest w budowie) ciekawa propozycja dla "niewymiarowych" golfistów. Twórcy Pro Golfa postawili na sprzedaż kijów golfowych na miarę. Dystrybutor komponentów i sprzętu golfowego niemieckiej firmy Pineapple.
 
PROSHOP GOLF.PL
Sklep w internecie umieszczony na stronie golf.pl Wygodny sposób przeglądania poszczególnych kategorii. Obszerna oferta dla każdego golfisty.
 
SPORT SHOP
Internetowy sklep. Wśród wielu artykułów również sprzęt do gry w golfa. Kije, piłki, wózki, obuwie golfowe i akcesoria treningowe. Zaprasza golfista Lech Sokołowski.
 
WILSON  
Internetowa oferta renomowanej firmy Wilson. Opis sprzętu do gry w golfa w szerokiej ofercie. Dane adresowe dystrybutorów i cennik w formacie XLS. 
 
YES
Internetowa oferta dla chcących nabyć najdokładniejszy putter na świecie. Zyskał już uznanie ponad 100 graczy na zawodowym tour i wcale Yes im za to nie płaci :-)

STRONA GŁÓWNA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

Pomysł i wykonanie Andrzej Machulski Aktualizacja : 11-02-22 20:28:00   statystyki www stat.pl