POLSKIE STRONY O GOLFIE

q
Strona zawiera spis odnośników do stron o golfie po polsku. Mam nadzieję że ułatwi  polskim miłośnikom golfa znalezienie ważnych i potrzebnych informacji na temat tej fascynującej gry.
Jeżeli masz uwagi lub chciałbyś dodać stronę do serwisu NAPISZ

CZASOPISMA O GOLFIE

             POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ SERWISU

GOLF
Czasopismo które zawiera wiele interesujących i dobrze napisanych artykułów na temat polskich i zagranicznych turniejów, sprzętu golfowego, turystyki golfowej i całej otoczki spraw związanych z golfem.
 
GOLF & LIFE
Polsko-angielski miesięcznik nie tylko o golfie. Bogato ilustrowane sprawozdania z polskich i zagranicznych turniejów. Wywiady z ludźmi związanymi z golfem, porady sędziego golfowego Jerzego Czaplejewicza oraz wiele innych artykułów z różnych dziedzin życia (motoryzacja, moda, uroda i finanse)
 
GOLFISTA
Wydawnictwo firmy Zet7 na temat golfa. Mimo że o niewielkiej objętości zawiera wiele ważnych informacji ze świata polskiego golfa. Ciekawe artykuły dotyczące reguł gry oraz strategii gry.
GOLMANIA
Wydawnictwo firmy SMS. Dwumiesięcznik dla wszystkich golfistów i wielbicieli tego sportu. Wydawany we współpracy z brytyjskimi magazynami Golf World i Today's Golfer. Wiadomości ze świata golfa, wywiady z najlepszymi golfistami i testy najnowszego sprzętu.
 

STRONA GŁÓWNA

  

 

 

 

                  

Pomysł i wykonanie Andrzej Machulski Aktualizacja : 10-01-12 19:47:55   statystyki www stat.pl